| Katalógus >Bluray (BD) lemezek |
| Alap kiszerelés | 10 |
| Kartonos kiszerelés | 200 |
| Vonalkód | IT5145 0023942436911 023942436911 |
| Terméknév (angol) | Verbatim BluRay BD-R 2x (2 layer) 10cake 50GB (43691) |
| Terméknév (magyar) | Verbatim BluRay BD-R 2x (2 layer) 10cake 50GB (43691) |
| Terméknév | Verbatim BluRay BD-R 2x (2 layer) 10cake 50GB (43691) (IT5145) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2018-09-06 09:32 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT5145/Blu-Ray (BD-R)/Verbatim_BluRay_BD-R_2x_%282_layer%29_10cake_50GB_%2843691%29 |